wtorek, 28 października 2014

Who am I ?

Cześć!
W tym poście opowiem trochę o sobie i o swoim życiu..

Jestem Julka. Urodziłam się 05/10/2000. Więc mam teraz 14 lat. Mieszkam.. Hmmm. Gdzie mieszkam ? W Polsce oczywiście.. W zachodniej Polsce. :) JESZCZE !  Nie to, że mi tu źle czy coś, ale od zawsze marzyłam żeby się gdzieś przeprowadzić. A najbardziej do USA. Lubię podróżować. Na razie zwiedziłam tylko większość Polski i Grecję, bo mój tata to typowy domownik :P, który nie lubi wyjeżdżać za granicę. Mam młodszą o 2 lata siostrę Weronikę, mama Krystyna i ten mój leniwy tata Wojciech :D. Mam też pieska: goldena retrivera. Ehh.. co by tu.. Aha. Jestem typem muzykalnym, gdyż gram na pianinie, gitarze oraz śpiewam. Tańczyłam 8 lat, ale musiałam zrezygnować ;/ . Uczęszczałam też 2 lata na karate, więc bójcie się !! (nie no żartuję, nie ma się czego bać :P)
Czy jestem ładna ? Sama nie wiem. Sami oceńcie (bez hejtów :D). Noszę okulary już chyba od 2 - 3 lat. <wow.. ale ten czas leci !> . Lubię fajnie się ubrać.. Takk. Interesuję się modą.
W szkoleee. Ucze się dobrze (najlepiej z klasy) lecz na moje możliwości mogła bym lepiej..
Coś jeszcze ? Pytajcie w komentarzach ! A to ja.. :P

Julia
xx

2 komentarze :

 1. Jakieś konkretne miejsce w USA?
  A jaki konkretnie taniec i dlaczego musiałaś zrezygnować? :c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam kilka miejsc w USA, ogóline to chcę je całe zwiedzić ♥ Kilka z tych miejsc to np. Atlanta w stanie Georgia, albo Boston, czy też bardziej oblegane Seattle i Los Angeles.

   Tańczyłam w grupie. Na początku taniec irlandzki, a później więcej gimnastycznych elementów. Zrezygnowałam, bo nie z dojazdami było gorzej chyba, i zaczęłam trenować kickboxing :)

   Usuń

Za każdy komentarz bardzo dziękuję ♥ Jest to strasznie miłe i bardzo motywuje!
Jeżeli zostawisz obserwację lub komentarz odwdzięczę się na pewno!

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.